Усі магазини

OLKO - один з найбільших брендів, який понад 10 років працює на ринку України. Мережа представлена в усіх великих містах країни: Харків, Полтава, Суми, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Херсон, Київ, Житомир, Львів, Луцьк, Кривий Ріг, Чернигів. На сьогоднішній день мережа OLKO налічує понад 37 магазинів.

Переваги OLKO:

  • - Модний одяг за демократичними цінами;
  • - Широкий модний асортимент main stream fashion, розрахований на смак сучасних модниць;
  • - Часта зміна асортименту дозволить кожному підібрати річ за смаком;
  • - Продуманий формат магазинів, що полегшує пошук потрібної моделі.

OLKO – це найбільша роздрібна мережа магазинів жіночого одягу та аксесуарів в Україні. Колекції одягу OLKO відповідають актуальним тенденціям світу моди, наповнені елегантними лініями і молодіжними трендами, різноманітністю кольорів, тканин та фасонів. Щотижня покупців OLKO чекають нові красиві речі для будь-якого приводу. Головна мета бренду - забезпечити жінок якісним, модним і стильним одягом за доступними цінами. А вигідні ціни на товари OLKO задовольнять навіть найвибагливішого споживача! Щорічно OLKO випускає понад 5 000 моделей жіночого одягу, які шиються на кращих фабриках України, Польщі, Туреччини та Китаю. Тисячі жінок по всій Україні вже стали постійними клієнтами OLKO, а це говорить про високий рівень довіри до компанії та продукції!

OLKO – це територія стильних жінок, де кожна знайде для себе одяг будь-якого стилю, на будь-який смак, на кожен день і для будь-якого випадку!

Долучайтеся @hollywood_chernihiv