Все магазины

Maria caruso це сучасний стиль, комфорт і великий вибір моделей, які відображають останні тенденції моди на сьогоднішній день. Компанія спеціалізується на продажі жіночого взуття і прекрасно знає, що потрібно сучасним жінкам, щоб відчувати себе в тренді.

Рішення розпочати співпрацю з торговою маркою Maria Caruzo було обумовлено різними факторами. В даний момент взуттєвої ринок України переповнений великими і дрібними гравцями. Однак, більшість торгових точок і великих Рітейл роблять акцент на взуття та аксесуари китайського виробництва. Ми ж вирішили віддати перевагу продукції, яка виробляється в Туреччині.

Стильний дизайн, оригінальні кольорові рішення, зручність використання, ідеальне співвідношення ціни і якості ось, що робить взуття торгової марки Maria caruso популярною. Взуття торгової марки Maria caruso призначена як для ділової міського життя і повсякденного носіння, так і для гламурних вечірок і світських раутів.

Ми намагаємося, щоб кожен, хто відвідав наш магазин, став нашим постійним покупцем, нашим другом, щоб від покупки в нашому магазині у Вас залишалися тільки позитивні емоції.

Присоединяйтесь @hollywood_chernihiv