Усі магазини

Авторський український бренд жіночого одягу має багаторічний досвід і неймовірну історію, що починається з 1937 року. І фабрика, і бренд носять ім’я відомої української поетеси Лесі Українки не просто так. Саме члени її родини були відомими шанувальниками українського орнаменту. Леся вже у 5 років вишивала сорочку батькові, а її сестри майстерно відтворювали найскладніші візерунки. Бабуся Лесі могла з легкістю викроїти будь-яку сукню із модного французького журналу, а потім оздобити національними елементами. Мати, відома письменниця Олена Пчілка, у 1876 році видала альбом «Український народний орнамент», а згодом — книгу вишивки. Ці матеріали стали вагомою основою початку роботи фабрики ім. Лесі Українки, а потім і бренду “LESIA”.

Історія фабрики схожа на постійний підйом сходинками вгору. Адже все починалось лише з невеликої артілі художніх промислів, а потім вироби фабрики вже представлені на міжнародних виставках у Лос-Анджелесі та Лейпцигу. Налагоджено експорт продукції до Японії, Алжиру, Канади, Монголії та Туреччини. Починається виробництво одягу для німецьких і голландських брендів. Та, нарешті, відкриваються перші магазини на теренах України.

Ми ще досі пам’ятаємо свій успіх у 2000 році, коли торгова марка “LESIA”, на міжнародній виставці KIEV FASHION, отримала почесну нагороду за найкращу презентацію продукції виробника.

На сьогоднішній день, бренд “LESIA” представлений більш ніж у 40 містах України, а також має представництва в інших країнах. Професійна команда дизайнерів на чолі з fashion арт-директором і понад 300 фахівців різних технічних напрямів пропонують покупцям ексклюзивні моделі жіночого гардеробу, враховуючи останні світові тенденції моди, та забезпечують високу якість виробів, ексклюзивність дизайну і бездоганний сервіс. Понад 500 000 клієнтів підбирають свій гардероб на всі сезони. І ми й досі продовжуємо брати участь у fashion-виставках українського та міжнародного формату, отримувати відзнаки за якість власної продукції. І, здається, ще більше розуміємо глибину та філософію українства Лариси Петрівни Косач (Лесі Українки).

Долучайтеся @hollywood_chernihiv