Все магазины

GIULIA - магазин, що спеціалізується на продажу трикотажної і панчішно-шкарпеткові продукції, білизни торгових марок «JASMINE», «Дефіле», домашнього одягу торгової марки «ELLEN». У магазині представленні колекції під власною торговою маркою GIULIA, яка охоплює весь асортимент жіночих панчішно-шкарпеткових виробів та верхнього одягу, від весняно-осінніх моделей з урахуванням кліматичних вимог зимового асортименту вовни, бавовни, мікрофібри до вишуканих і чарівних моделей з фантазійних колекцій в яких поєднуються модні візерунки, незвичайні плетіння для створення самих непередбачуваних образів.

Вироби нашого магазину будуть до душі для жінок, які ведуть активний спосіб життя, бізнес леді і маленьких модниць. Колекції постійно збагачуються новими яскравими
моделями від сезону до сезону. Виробництво трикотажних виробів виконується за італійськими технологіями і на обладнанні виробництва Італії, Німеччини, США, Японії, Чехії, використовуючи сировину, нитки і матеріали тільки провідних заводів-виробників: Австрія, Німеччина, Італія, Ізраїль, Корея, Китай, Туреччина, Польща, Румунія і охоплює повний технологічний цикл. Реалізація нашої продукції здійснюється не тільки в межах країни, а й в Росії, Казахстані, Молдові, Білорусі, Литві, Англії, Ірландії.
 

Присоединяйтесь @hollywood_chernihiv