Усі магазини

Торгова мережа Фокстрот – одна з найбільших в Україні роздрібних мереж за кількістю магазинів та обсягами продажу електроніки та побутової техніки. Бренд Фокстрот розвивається як омніканальний (офлайн та онлайн торгівля) та у 2019 році відзначив 25 років роботи. Фокстрот входить у топ-вибір покупців з 1998 року та лідирує у категорії магазинів побутової техніки за рівнем впізнаваності бренду, відвідування та покупок.

Розвиток мережі розпочався з відкриття першого магазину 1994 року в Харкові. 1997 року торгова марка стала офіційним роздрібним торговцем, а у Києві з'явився супермаркет на вул. Дегтярівській, 48. Станом на початок 2020 року мережа налічує 162 магазини загальною торговою площею 153 тис. кв. м. Магазини розташовані у 90 обласних та районних центрах України. У 2012 році Фокстрот перейшов на омніканальну платформу управління бізнесом, яка поєднує онлайн та офлайн формати торгівлі.

Торговельна мережа Фокстрот — учасник Euronics, найбільшої закупівельної групи електроніки та побутової техніки, що працює із 35 країнами Європи.

Долучайтеся @hollywood_chernihiv