Усі магазини

Ми український бренд одягу та стильних аксесуарів - FAMO! Бренд, створений з любов`ю до кожної дівчини та з шаленим бажанням щодня ставати кращими для Вас! FAMO - це команда на одній хвилі! Консультанти, адміністратори, керівники, категорійні менеджери, маркетинговий та технічний відділ, і ще безліч важливих людей, яких об`єднує спільна мета - дарувати посмішку та позитивні емоції кожному клієнту!

Чому ми? FAMO - бренд з досвідом роботи понад 20 років! Мережа магазинів по всій Україні, яка активно розширюється. Найприємніше, що нас люблять і нам довіряють дівчата зі всіх куточків країни! Понад 200 тисяч підписників в Instagram, сотні колаборацій з відомими блогерами, інфлюенсерами та стилістами! Тисячі позитивних відгуків у соціальних мережах та клієнти, які повертаються до нас знову і знову!
У нас ти можеш придбати стильний одяг, спортивні костюми, бейсболки, капелюхи, панами, купальники, біжутерію, сумочки та багато іншого.
Ми пропонуємо найкращу ціну, найбільший асортимент та високу якість! Приємно познайомитись! А тепер готуй посмішку, бо на тебе чекає крутий шопінг!
З любов'ю, FAMO!

Долучайтеся @hollywood_chernihiv