Усі магазини

DIVERSE – це бренд для людей, які шукають різноманітності, для яких одяг є проявом способу життя – відкритості, спонтанності та готовності відкривати незвідані області, переживання чи ідеї. Сильний характер, впевненість у собі, позитивна енергія, свіжість – ось риси, що визначають унікальну індивідуальність отримувачів бренду. Клієнти нам довіряють і це перевірено десятиліттями.
Вже майже 30 років DIVERSE відповідає унікальним вимогам активних людей, які цінують зручність, якість та стиль. Він черпає натхнення в останніх модних тенденціях, відбираючи найцікавіші та адаптуючи їх у кожну річ. В результаті колекції відбивають неповторний дух бренду.
DIVERSE постійно робить ставку на комфорт, поєднуючи сучасні тенденції із позачасовим мінімалізмом.

ВОНА

Жінка, яка віддає перевагу бренду Diverse, – у віці 20-35 років, мешканка великого міста. Активна, захоплена спортом, але в міру. Незалежна, відчуває свою унікальність – намагається жити щасливим життям, подорожує, зустрічається із друзями. В одязі віддає перевагу комфорту, модним тенденціям і розумному ціновому підходу. Одяг повинен бути модним, але не яскравим або інфантильним.

ВІН

Чоловік-покупець бренду Diverse – це мешканець великого міста у віці 20-40 років, впевнений у собі, віддає перевагу активному способу життя вечірці, але при цьому відстежує всі останні модні тенденції. Одяг, якому він віддає перевагу, – це оригінальні марки, стильні, але водночас прості, якісні та за доступними цінами. Зручні моделі для активного та повсякденного життя, але з використанням технічних елементів та деталей.

Ми являємось офіційним представником продукції Dakar в Україні.

Долучайтеся @hollywood_chernihiv