Усі магазини

AppGrade - це мережа магазинів, що займається продажем та обслуговуванням техніки Apple.

Наша мета - дарувати людям задоволення, а найкраще для цього підходить техніка Apple. Ми пропонуємо якісну техніку за найкращою ціною в Чернігові.
Наші консультанти з легкістю допоможуть вам вибрати свій ідеальний iPhone, iPad,iMac, MacBook, Apple Watch. До них можна підібрати актуальні новинки корисних девайсів, плівок, чохлів, сумок, навушників чи акустичних систем за вашим бажанням.

В Appgrade є спеціальна програма обміну техніки Trade In: коли у замін вартості нового гаджету беруть старий девайс. Таким чином можна обміняти свій пристрій на новий або вживаний, але новішої моделі. При цьому ми даємо гарантію 100%, що це буде оригінальна продукція Apple.
Купуючи техніку Apple саме в нас, ви не тільки отримаєте гарантію з можливістю гарантійного та післягарантійного обслуговування, а й особистих експертів в особі наших консультантів, які завжди будуть готові відповісти на будь-які ваші питання.

Якщо ваш гаджет потребує ремонту, ми готові взятися за роботу будь-якої складності. Всі ремонтні роботи ведуться виключно на оригінальних деталях Apple та мають 100% гарантію від Appgrade.

Ми завжди стараємось відповідати вимогам найвибагливіших клієнтів та будувати з ними довгострокові відносини, і знаєте, це щодня приносить свої приємні плоди.

 

Долучайтеся @hollywood_chernihiv