Усі магазини

TМ «AJOUR» належить багатопрофільному торгово-промисловому підприємству «Універсал», заснованому в 1997 році.

У 2004 році світ побачила перша колекція жіночої білизни під торговою маркою «AJOUR».

AJOUR – це креативний fashion-бренд. Над кожною колекцією працює команда професійних дизайнерів, які стежать за тенденціями у галузі моди білизни.

Сезонні колекції AJOUR виділяються трендовим кроєм, кольоровою гаммою, принтами та іншими деталями. Колекції AJOUR завжди залишають місце для фантазії. У кожній лінійці одразу представлено декілька варіантів фасонів однієї моделі. Сам виробничий комплекс розташований в м. Хмельницькому.

Виробничий комплекс має найбільший модельний ряд серед провідних виробників білизни: в модельному ряду представлено більш ніж 25 видів бюстгальтерів і близько 45 фасонів низу. Варіативність – це наша перевага: кожна модельна лінія пропонує 4-5 варіантів крою верхів та низів. Розмірний ряд білизни може сягати 40, купальників – більш ніж 35 розмірів.

Три найважливіших аспекти у виробництві продукції – люксові матеріали, унікальні лекала та найкраще обладнання.

За 13 років існування AJOUR відбудував міцні бізнес-стосунки з провідними країнами світу. В числі наших партнерів, постачальників та клієнтів - Франція, Швейцарія, Німеччина, Японія, США, Росія, Таїланд, Китай, ПАР, ОАЕ і навіть Австралія.

Долучайтеся @hollywood_chernihiv