Усі ресторани

Мережа закладів "New York Street Pizza" ("NYSP") заснована в 2001 році (з 2003 року починає активно розвиватись у напрямку франчайзингу). На даний момент "New York Street Pizza" входить в ТОП 10 франшиз України (мережа налічує понад 45 ресторанів). Відтепер "New York Street Pizza" – в Чернігові!!!

Ресторан "NYSP" представляє собою відкрите величезне приміщення в новозбудованому торговому центрі Hollywood. А поєднання висоти приміщення та ідеології мережі забезпечує максимальний комфорт та затишок для відвідувачів.

На даний момент ресторан може прийняти одночасно 164 відвідувачів, а високотехнологічна кухня зі справжніми майстрами своєї справи – гарант якості та швидкого приготування великої кількості страв.

Інтер'єр ресторану побудований на контрастах: сірий бетон – зі світлим деревом, червона оббивка стільців – із темною підлоговою плиткою. Центральний острів виконаний наче профіль великого міста, в якому – габаритні елементи символізують монолітність забудови, бетонні елементи – незламність та міцність конструкцій, мох та дерево – єдність всіх елементів в гармонії з природою. В огороджуючих конструкціях острову прорізаний текст – історія виникнення в світі піци на англійській мові (обійшовши навколо можно дізнатись частину цікавої інформації.

У VIP-залі розмістився, розроблений архітектором Глобчаком Юрієм, бенкетний стіл на 14 персон у формі зрізаного навпіл дерева.

Поєднання всіх компонентів разом – створює новий образ ресторану "New York Street Pizza".

Долучайтеся @hollywood_chernihiv
Получите на сайте Вавада промокод", регистрируйтесь и зарабатывайте деньги прямо сейчас!