Усі ресторани

В ТРЦ Hollywood запрацювала нова кав’ярня – пекарня CINNAMON FRIENDS. Саме тут, окрім запашної кави, готують неймовірно смачні сінамон-роли - булочки з корицею, чорницею, горіхом пекан, пряженим молоком.
Готують булочки прямо на ваших очах: симпатичні пекарі формують роли з начинками та випікають. Потім булочки змащують смачною глазур'ю, і тільки тоді вони потрапляють до вітрини. Їх вигляд, їх запах, їх смак точно викличе у вас захват та насолоду. Скуштувати можна прямо на місці або в красивій упаковці забрати з собою.
Ніяких вчора — все чесно, все випікається тут і зараз! Секрет смаку – унікальна рецептура сінамон-ролів. У склад тіста та начинок входять продукти високої якості, адже CINNAMON FRIENDS це про радість, про насолоду, про затишок і про якість продукту.
Булочки з корицею на стільки смачні, що світові рейтинги відносять її до списку 50 насолод нашого життя! А в скандинавських країнах саме такий смачний десерт відноситься до хьюге: поняття, що означає комфорт, затишок, задоволеність, щоденну радість.
А як це чудово поєднується з кавою! Просто завітайте до CINNAMON FRIENDS у ТРЦ Hollywood та скуштуйте!

Бокс з різними булочками з корицею та начинками – це гарний гостинць для будь-якого приводу: ви йдете в гості, ви хочете порадувати колег чи просто смакувати вдома! Повірте, ви побачите щастя та радість від такого смачного подарунку! Це завжди доречно!
Камон на каву з сінамон!
Адреса кав’ярні: В ТРЦ Hollywood, 1 поверх, біля Ощадбанку.  

Долучайтеся @hollywood_chernihiv

Acesse o MundoFut para assistir aos jogos do Flamengo, Palmeiras, Corinthians e outros grandes times brasileiros gratuitamente e com alta qualidade. mundo fut Acompanhe os principais campeonatos de futebol do Brasil e da América do Sul, como a Série A, a Libertadores e a Sul-Americana.